Rozdanie na śniadanie! Wygraj wypas zestaw do karmienia - Noski Noski

Rozdanie na śniadanie! Wygraj wypas zestaw do karmienia

Rozdanie na śniadanie!

Wygraj wymarzony zestaw złożony z krzesełka do karmienia i pierwszej zastawy malucha.

BLW? Domowe zupki? A może gotowe słoiczki? Niezależnie od tego, w jaki sposób rozszerzasz dietę Twojego malucha, możesz wygrać genialne produkty, które będą wspierać Waszą przygodę z nowym jedzonkiem! Zgarnij wypas zestaw do karmienia o wartości ponad 1000 zł w naszym najnowszym rozdaniu!

Mamy aż dwa zestawy z pięknymi i funkcjonalnymi produktami marek Childhome i Nana's Manners. Każdy z nich zachęca do odkrywania nowych smaków, wspiera wygodę, bezpieczeństwo i samodzielność dziecka przy stole. Wypasione zestawy (z dwoma różnymi krzesełkami) można wygrać w dwóch rozdaniach: na naszym Insta i FB!

Konkurs trwa od 11 maja 2023 do 31 maja 2023. Wyniki ogłosimy pod postami konkursowymi w Dzień Dziecka, czyli 1 czerwca 2023.

 

Zasady

  1. Zaobserwuj konto sklepu Noski Noski w aplikacji, w której chcesz wziąć udział w rozdaniu. Do wyboru masz @noskinoski na Instagramie oraz @noskinoskisklep na FB. Możesz spróbować swoich sił w obu kanałach.  
  2. Udostępnij post konkursowy - na FB w publicznym poście / na IG w swoim Instastory. Post ma kilka zdjęć, możesz udostępnić dowolne z nich.
  3. Napisz w komentarzu: swoje ulubione jedzenie z dzieciństwa. Jesteśmy bardzo ciekawi!
  4. W tym samym komentarzu oznacz i zaproś do zabawy co najmniej jedno znajome konto (realne konto FB/ IG). 
  5. Zwycięzcę wybierze jury złożone z załogi Noski Noski. Wygrywa komentarz, który najbardziej nas ucieszy, rozśmieszy lub zaskoczy.

<3 Powodzenia!

Pełny regulamin znajdziecie tu -> REGULAMIN

Nagrody

W konkursie wyłonimy dwóch zwycięzców (jednego z FB i jednego z IG), którzy zgarną następujące nagrody:


Krzesełko z tacką Evosit Beige marki Childhome + dzielony talerzyk z przyssawką & pierwsze sztućce Nana's Manners w wybranym przez siebie kolorze.

Rozdanie na Facebooku

Krzesełko z tacką Evolu 2 Natural/ Anthracite marki Childhome + dzielony talerzyk z przyssawką & pierwsze sztućce Nana's Manners w wybranym przez siebie kolorze.

Nana's Manners: dzielony silikonowy talerz z przyssawką

Nana's Manners: dzielony silikonowy talerz z przyssawką

Talerzyk z trzema przegródkami wykonany z wytrzymałego i elastycznego silikonu spożywczego. Można go myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Wyposażony jest w przyssawkę, która nie pozwoli posiłkowi uciec ze stolika. 

Nana's Manners: pierwsze sztućce kształtujące prawidłowy chwyt Fork and Spoon Etap 2

Nana's Manners: pierwsze sztućce kształtujące prawidłowy chwyt Fork and Spoon Etap 2

Intuicyjne łyżeczki polecane przez neurologopedów. Dla dzieci od pierwszego roku życia, które doskonalą umiejętności z zakresu małej motoryki. Wspierają samodzielność maluchów w odkrywaniu nowych smaków, potraw, konsystencji. Opracowane przez brytyjskich pedagogów. 

Krzesełko do wygrania na Facebooku: Childhome krzesełko do karmienia Evolu 2 w kolorze Natural/Athracite (ze zdejmowaną barierką)

Evolu 2 krzesełko

 Krzesełko Childhome Evolu 2 w kolorze Natural/Anthracite

Childhome Evolu 2 to innowacyjne krzesełko gwarantujące dziecku wygodną, ergonomiczną pozycję przy stole lub biurku. Jeden wybór na wiele lat — to mebel, który rośnie razem z dzieckiem. 

Childhome: krzesełko do karmienia Evolu 2

Childhome krzesełko rosnące wraz z dzieckiem

Krzesełko do wygrania na Insta: Childhome krzesełko do karmienia Evosit w kolorze Beige w wersji z tacką

Childhome krzesełko do karmienia Evosit w kolorze Natural z tacką

Zostaw komentarz

Wszystkie komentarze są moderowane przed opublikowaniem.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.