TEL. 730 203 222 WSZYSTKIE PRODUKTY DOSTĘPNE OD RĘKI NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA

Dwie Siostry: Mapy. Edycja fioletowa

Cena: 79,00 zł 79.00
W magazynie.
ilość
szt.
+ 79 pkt w programie lojalnościowym[?]
dodaj do przechowalni

Opis

„Mapy” to największy międzynarodowy sukces polskiej książki dziecięcej. 3 miliony sprzedanych egzemplarzy, 35 wydań zagranicznych, mnóstwo prestiżowych nagród! 

Wspaniały album Wydawnictwa Dwie Siostry powraca z aż 75 mapami, które prowadzą przez 66 krajów i 6 kontynentów. Na każdej z kart książki znajdziesz piękne ilustracje, fascynujące szczegóły i ciekawostki.

Poznacie fiordy w Norwegii, karawany na egipskiej pustyni i gauczów na argentyńskiej pampie. Odkryjecie też gorące gejzery Islandii, karawany na egipskiej pustyni i miasta Majów w Meksyku. Oraz atrakcje: grę w krykieta w Anglii, stuletnie jaja do skosztowania w Chinach, australijskie dziobaki, noc polarna w Finlandii, a na Madagaskarze – ogromne baobaby. Dzięki  „Mapom” możesz nie wychodząc z domu odwiedzić najciekawsze zakątki świata i zachwycić się jego różnorodnością. 

Edycja fioletowa w stosunku do pierwszego wydania została wzbogacona o mapy: Demokratycznej Republiki Konga, Etiopii, Indonezji, Iranu, Kuby, Nigerii, Słowenii, Wenezueli, Argentyny, Danii, Estonii, Gruzji, Irlandii, Korei Południowej, Litwy, Łotwy, Norwegii, Portugalii, Słowacji, Tajwanu, Turcji, Ukrainy, Węgier oraz Wietnamu. 

  • Wiek: 3+
  • Wydawnictwo Dwie Siostry
  • Tekst i ilustracje: Aleksandra i Daniel Mizielińscy
  • „Mapy. Edycja fioletowa”: obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturach świata, 27,2 cm x 37 cm, oprawa twarda, 158 str.

#dziendziecka

 

 
do góry
Sklep internetowy Shoper Premium