TEL. 730 203 222 WSZYSTKIE PRODUKTY DOSTĘPNE OD RĘKI NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA
KSIĄŻKI

Książki dla dzieci

Jak najlepiej rozwinąć wyobraźnię u maluchów? Czytając wraz z nimi książki dla dzieci. Chyba nie musimy przekonywać, jak ważne i potrzebne jest wspólne kartkowanie stron i odkrywanie zapisanego na nich tajemniczego świata. Już maluszki mogą sięgać po bajki dla dzieci, które pozwolą im zapoznać się z podstawową wiedzą, a także nauczą myślenia przyczynowo-skutkowego. Noski Noski chcą, by chwila przy książce była wspólnie spędzonym, rodzinnym czasem, dlatego tytuły znajdujące się w naszym sklepie to pozycje, które zaciekawią wszystkich domowników.

Książeczki dla najmłodszych

Kiedy kupić maluszkowi pierwszą książkę? Nie można podać jednego uniwersalnego wieku, od którego dziecko powinno mieć styczność z książką, jednak eksperci przyznają, że już nauka kilkumiesięcznych dzieci może przynieść niesamowite rezultaty. Dzięki otwieraniu pociechy na złożony świat i zachęcaniu jej do odkrywania otoczenia może ona w przyszłości uniknąć problemów m.in. z dysleksją. Książeczki edukacyjne dla małych dzieci od Lilliputiens to idealna propozycja na pierwszy kontakt brzdąca z literaturą. Obrazkowa formuła pozwala łatwiej przyswoić informacje, a niespodzianki znajdujące się wewnątrz dostarczą milusińskim sporo zabawy. Ruchowe, przypinane na rzepy czy otwierane elementy wpływają na zmysły dziecka – pobudzają jego wyobraźnię przestrzenną i dbają o właściwe kształtowanie małej motoryki. Są całkowicie bezpieczne, ponieważ zostały uszyte z miękkich materiałów, dzięki czemu zabawki są niezwykle trwałe. Każda książeczka to inna opowieść, w której możemy dowiedzieć się, jak mieszka w swoim domu króliczek czy jaką przygodę przeżył miś. W sklepie rodzice oraz opiekunowie mogą znaleźć również kultową serię o Mysi, która doczekała się ekranizacji, w nowym przekładzie. 

Dla większych moli książkowych

Bajki i książki dla dzieci powinny otwierać przed nimi świat tak, by chciały poznawać i doświadczać nowych rzeczy. Wierzymy w rozwojową moc czytania, dlatego chcemy, by każda pociecha mogła czerpać ze stron jak najwięcej radości. Przeczytaliśmy stosy książek dla dzieci i wybraliśmy te tytuły, które zyskały uznanie nie tylko krytyków literackich, ale przede wszystkim szkrabów i ich rodziców. Mamy w naszej ofercie najfajniejsze książki dla dzieci, które wciągną każdego, kto odważy się rozpocząć czytanie. Noski Noski polecają m.in. niewątpliwie największy międzynarodowy sukces polskiej książki dla dzieci - „Mapy”, czyli wspaniały album z aż 75 ilustrowanymi mapami przybliżającymi czytelnikom aż 66 krajów. Książka jest wypełniona po brzegi ciekawostkami, które pozwalają poznać historię i kulturę poszczególnych państw. Piękne wydanie z pewnością rozbudzi w młodym czytelniku chęć eksplorowania świata. 

Edukacyjne książki dla dzieci to pozycje, po które warto sięgać w każdym wieku, dlatego mamy zarówno pełne manualnych zadań zeszyty „Porysuj mnie” dla trzylatków, jak i o wiele bardziej rozbudowane serie „8+2” dla pięciolatków. Oferujemy też wiele książek dla pociech, które dopiero powoli rozpoczynają swoją przygodę z samodzielnym czytaniem. Maluch może poznawać emocje w książce „Czujemisie”, dzięki czemu łatwiej będzie z nim rozmawiać o uczuciach i problemach. To doskonały wstęp do tego, by uczyć dziecko otwarcie rozmawiać o emocjach i nie kryć w sobie smutku czy złości. 

Dla starszaków

Najlepsze książki dla dzieci to takie, które przemycają w swojej treści cenne wartości i pozwalają brzdącom uczyć się nowych rzeczy. W naszej noskowej biblioteczce znajdują się pozycje, dzięki którym w prosty i przejrzysty sposób można przekazać pociechom wiedzę. „Śmieciogród” czy „Ratujmy Ziemię. Wielka księga zabaw” są tytułami, w których znajduje się mnóstwo przydatnych informacji na temat ekologii. Kształtowanie obywatelskiej postawy u dziecka i przybliżanie tematyki ochrony środowiska to ważne kwestie, które poruszają powyższe książki. Dla starszaków mamy również „Botanicum”, czyli wyjątkowe Muzeum Roślin. Podczas lektury można przenieść się do magicznego świata flory i poznać jego tajemnice. 

Noski Noski mają również bestseller, który jest najhojniej finansowaną oryginalną publikacją w dziejach crowdfundingu. „Opowieści na dobranoc dla małych buntowniczek” to seria przybliżająca historię dzielnych kobiet, które zmieniły losy świata. 

Nasz sklep, książki dla dzieci traktuje priorytetowo! Znajdują się tu dobrze wyselekcjonowane pozycje, wszystkie niezwykle cenne i warte uwagi. Poszerzamy bibliotekę o nowe tytuły takich wydawnictw jak: Dwie Siostry, Nasza Księgarnia, Babaryba czy Egmont. 

Zastanawiając się nad tym, jakie książki dzieci lubią, warto sprawdzić, co przygotowaliśmy dla małych czytelników. Jeśli masz problem ze znalezieniem odpowiedniej pozycji dla Twojej pociechy, odezwij się do nas. Z chęcią doradzimy, aby prezent nie kurzył się na półce, a dumnie leżał przy nocnym stoliku i stał się wieczornym rytuałem.

Znaleziono produktów: 314
do góry
Sklep internetowy Shoper Premium