TEL. 730 203 222 WSZYSTKIE PRODUKTY DOSTĘPNE OD RĘKI NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA
O NAS

Baw się dobrze 

Zawsze dobrze się bawiliśmy. Kiedy się poznaliśmy, kiedy się zakochaliśmy, kiedy autobus długo nie przyjeżdżał. Nigdy nie brakowało nam powodów do uśmiechu. Potem na świat przyszedł Edek. I zaczęliśmy bawić się razem. Naprawdę dobrze bawić się razem. I tak jest do dzisiaj. Zabawa stała się całym naszym życiem. Czujemy się szczęściarzami. 

Jak Eskimosi

Chcieliśmy, aby nasz sklep pomagał rodzicom na poziomie praktycznym, ale też wspierał ich na każdym etapie budowania relacji z dzieckiem. Pomyśleliśmy o Eskimosach… Żeby przetrwać, ci rodzice potrzebują niezbędnych gadżetów i muszą się trzymać naprawdę blisko. Do tego złożyła się jedna z najmilszych zabaw dzieciństwa: Noski, noski Eskimoski!. I już wiedzieliśmy – jesteśmy Noski Noski.

Trzy lata temu nazwaliśmy tak mały sklep z najlepszymi zabawkami na świecie. Kreatywnymi, edukacyjnymi, pięknymi. Takimi, które budzą najlepsze emocje u małych i dużych ludzi. Dziś mamy magazyn, po którym Edek może jeździć na hulajnodze, a nasze zabawki rozkręcają małe domowe imprezy w całym kraju. Mimo to wciąż jesteśmy bardzo blisko siebie. Nosek w nosek.

Najlepsze zabawki w jednym miejscu

Nabawiliśmy się naszego zabawkowego sukcesu, bo okazało się, że nie tylko my chcemy dobrze bawić się z dziećmi. I że nie tylko my wierzymy w mądre projektowanie, jakość wykonania, piękno detalu, a przede wszystkim - w rozwojową moc zabawek. Na szczęście są takie zabawki. Mamy je wszystkie. Mamy je pod ręką, dlatego Wy możecie je mieć choćby jutro. Dobrze wiemy, że w życiu z dziećmi nie ma czasu na czekanie na przesyłkę. 

Ukochane zabawkowe marki 

Nasze zabawki są tworzone na całym świecie z pasją, sercem i pomysłowością. Mamy Djeco - dzieła paryskich projektantów i ilustratorów. Wesołe kanadyjskie stwory i fantazyjne wytwory B.Toys. Drewniane, szlachetnie naturalne cuda Grimm’s. Zachwycające cudeńka Meri Meri. Przepiękne projekty Londji. Stworzone z troską o Planetę minimalistyczne produkty Plan Toys. Zabawki w amerykańskim stylu Melissa & Doug. Najlepsze w kosmosie stymulatory mózgu i innych dziecięcych supermocy Fat Brain Toys. A to nie wszystko.

Zabawkowe studio Noski Noski

Macie pojęcie, ile czasu zajęłoby opisanie tutaj wszystkich zalet wszystkich dostępnych u nas zabawek, akcesoriów i książek? My też nie, dlatego uruchomiliśmy vloga, za pomocą którego o nich opowiadamy. Tak jest szybciej. I fajniej. Zobaczcie:

Tylko dobre, mądre i piękne zabawki!

Wierzymy gorąco w zabawki, które rosną razem z dziećmi i w takie, które są tak ponadczasowe i trwałe, że zostają w rodzinie na pokolenia. Są tak piękne, że stoją na honorowym miejscu w salonie. Ponad wszystko wierzymy w moc otwartej, wolnej i kreatywnej zabawy, która buduje wyobraźnię, rozwija potencjał i zaspokaja ciekawość świata. Sprawia, że wszystkim razem jest nam lepiej i weselej. Dla nas rodzicielstwo stało się największą przygodą życia - jest pełne wyzwań i zmian, chcemy mieć ze sobą tylko najbardziej wartościowe i praktyczne rzeczy. 

Cieszymy się, że jesteście z nami!
Marta, Piotr i Edek

Najmilsza piosenka świata

No i polubiła nas nawet Mela Koteluk, która jedną z setek superpozytywnych opinii na nasz temat zamieniła w piosenkę!

W gościnie u Facebooka

Polubił nas też Facebook i w związku z tym zaprosił Noski Noski do współtworzenia takiego wesołego think tanku, w którym, wśród pozytywnych i kolorowych ludzi, rozmawiamy czasem o tym, jak bawić się jeszcze lepiej, i jak Wam zapewnić jeszcze więcej dobrej zabawy.

Sklep polecany - nie tylko przez Mamy

W ogóle jest wspaniale! Szybko się polubiliśmy. Mamy to na piśmie, bo chętnie dzielicie się z nami recenzjami i komentarzami. Bardzo Wam za to dziękujemy!

do góry
Sklep internetowy Shoper Premium