Noski Noski Katowice

Noski Noski - sklep dla dzieci i rodziców.

Wspieramy świadome, naturalne i beztroskie rodzicielstwo. Znajdziesz u nas zabawki kreatywne, napędzane prawami fizyki i chemii oraz siłą wyobraźni – dla niemowląt i dla dzieci w wieku od 0 do 103 lat. Znajdziesz wyjątkowe przedmioty, które powstały w poszanowaniu ludzkiej pracy i Planety Ziemi. Ale przede wszystkim zawsze znajdziesz tu uśmiech, inspirację i coś ciekawego. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Zapraszamy do odwiedzin w sklepie stacjonarnym, gdzie można dokonać odbioru osobistego zakupów ze sklepu online. Działamy w centrum Katowic przy ul. Kochanowskiego 6. 

 poniedziałek-piątek 10.00-18.00 sobota 10.00-16.00

Znajdziesz nas także na Facebooku i Instagramie. 

    

Noski Noski Eskimoski czyli jak to się zaczęło.

W 2015 roku ja (Marta) i Piotr postanowiliśmy rzucić wszystko i otworzyć zabawkowy. Taki sklep z zabawkami jaki się pamięta z dzieciństwa.
Sklep pełen pięknych, mądrych i wyjątkowych zabawek. Był listopad i uznaliśmy, że jeśli otwierać zabawkowy to tylko na Święta Bożego Narodzenia.
Mieliśmy miesiąc czasu na wszystko - nazwa, lokal, firma, zabawki i wiele więcej. Myśląc o nazwie zastanawialiśmy się, którzy rodzice na świecie mają najtrudniej - i potrzebują wiele "gadżetów" aby przetrwać. I od razu przyszli nam do głowy Eskimosi - od razu padło Noski Noski Eskimoski. Ta nazwa zawierała wszystko o czym myśleliśmy. Noski Noski Eskimoski jako zabawa, którą pamiętamy z dzieciństwa, Noski Noski Eskimoski jako najpiękniejszy sposób aby okazać miłość dziecku. Zostało więc Noski Noski - zabawki kreatywne. Pod taką banderą postanowiliśmy odmienić nasze życie. Reszta zadań poszła już z górki i 6 grudnia 2015 roku otworzyliśmy drzwi do naszego sklepu. Od tamtej pory dużo się zmieniło - na lepsze :)

 

 Nasza rodzina.

Zapraszamy na naszego bloga rodzinnego: Ed Beat i przyjaciele

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl