TEL. 791 246 468 WSZYSTKIE PRODUKTY DOSTĘPNE OD RĘKI NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA

Tickless Human: urządzenie odstraszające kleszcze

Cena: 119,00 zł 119.00
W magazynie.
ilość
szt.
+ 119 pkt w programie lojalnościowym[?]

Opis

Rewolucja w walce z kleszczami! To małe, sprytne urządzenie odstrasza kleszcze za pomocą ultradźwięków. Tickless emituje impulsy ultradźwiękowe o częstotliwości 40 kHz, które blokują u kleszczy narząd Hallera. Kleszcze wykorzystują go do namierzania żywiciela, kiedy narząd Hallera jest zablokowany - kleszcze nie są w stanie skutecznie polować. 

Tickless to skuteczna i bezpieczna metoda na odstraszanie kleszczy dla całej rodziny. Urzadzenie nie zawiera szkodliwej chemii i można je stosować od pierwszego dnia życia. Skuteczność Ticklessa potwierdziły testy laboratoryjne przeprowadzone na uniwersytecie Camerino we Włoszech, urządzenie posiada certyfikat TUV.

Emitowane przez urządzenie ultradźwięki są niesłyszalne i całkowicie nieszkodliwe dla ludzi oraz zwierząt domowych. Tickless działa również na pchły które posiadają podobny do kleszczy narząd namierzania ofiary.

Sposób użycia: zawieś urządzenie Tickless Human na odzieży używając klipsa lub na sznurku przeciągniętym przez otwór w obudowie. Upewnij się, że kratka w obudowie jest odsłonięta. Pamiętaj aby nie zakrywać urządzenia - ultradźwięki powinny móc się swobodnie rozchodzić). Aby uruchomić naciśnij przycisk - dioda błysnie 4 razy na zielono, po ponownym naciśnięciu dioda błyśnie raz na czerwono i urządzenie się wyłączy.

  • Wiek: dzieci powyżej 5. roku życia, dorośli
  • Czas działania: 3000 godzin
  • Posiada certyfikat TUV
  • Ważna informacja: pasek zabezpieczający należy pociągnąć w poziomie - wzdłuż urządzenia
do góry
Sklep internetowy Shoper Premium