TEL. 730 203 222 WSZYSTKIE PRODUKTY DOSTĘPNE OD RĘKI NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA

Fat Brain Toys.

Czego się nie robi dla dzieci? Można na przykład założyć jeden z najbardziej popularnych w USA sklepów internetowych z zabawkami. Tak właśnie zrobili Mark i Caren Carsonowie z Elkhorn w Nebrasce, zainspirowani przez swojego 10-letniego syna Adama. W 2002 roku Adam dostał na urodziny magnetyczną łamigłówkę Geomag, która spodobała mu się tak bardzo, że postanowił sięgnąć do swojej skarbonki i dokupić większy zestaw. Namęczył się, zanim namierzył zestaw w internecie i poskarżył się na to swojemu ojcu, programiście zajmującym się tworzeniem witryn internetowych. Pierwsza baza dowodzenia Fat Brain Toys została ulokowana w garażu Carsonów, a w 2006 roku firma zaczęła produkować swoje własne autorskie zabawki edukacyjne i rozwijające logiczne myślenie.

I chociaż dawno już przenieśli się z garażu do siedziby z prawdziwego zdarzenia nadal przyświecają im te same zasady – produkują i sprzedają tylko takie zabawki, które z czystym sumieniem mogliby podarować swoim własnym dzieciom. 

Przebojów mają tyle co największe gwiazdy popu. Wielką popularnością cieszy się na przykład piramidka Tobbles – sześć dobrze wyważonych kul z przyjemnego w dotyku tworzywa, które można ustawić w wieżę, zabrać ze sobą do kąpieli albo wykorzystać do nauki nazywania kolorów. Przyssawki spodobają się nieco starszym, trzyletnim dzieciom i zostaną na długo, bo możliwości bawienia się tymi elastycznymi klockami są nieskończone. Fat Brain Toys to też oczywiście mnóstwo różnych łamigłówek, które świetnie sprawdzą się nie tylko w domu, ale – ze względu na niewielkie wymiary – również w podróży. Fat Brain Toys to świetne zabawki dla maluchów, starszaków i młodzieży.

Znaleziono produktów: 32

Znaleziono produktów: 32
do góry
Sklep internetowy Shoper Premium