TEL. 730 203 222 WSZYSTKIE PRODUKTY DOSTĘPNE OD RĘKI NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA

No, po prostu unikat! Tak, to o twoim dziecku. 

Po prostu unikalne są też drewniane zabawki legendarnej niemieckiej marki Grimm`s. Ich wyjątkowość wynika z bliskości wobec natury i szacunku dla szlachetnego materiału, z którego są wykonane. W Grimm`s drewno jest obrabiane w dużej mierze ręcznie, barwione za pomocą ekologicznych farb i nasączane olejami, które wnikają w jego strukturę i pozostawiają widoczny unikalny rysunek słojów. Nie ma dwóch takich samych zabawek Grimm`s. 

Specjalnie nie pokrywa się ich wierzchnią warstwą lakieru, żeby faktura pozostała delikatnie szorstka, jak najbliższa naturze. Tak potraktowane drewno stymuluje wszystkie zmysły. Oko studiuje szczegóły powierzchni. Dłonie dotykają ciepłego, przyjemnego materiału. Drewno nie traci naturalnego zapachu. Pięknie brzmi, gdy ktoś lubi zamieniać swoje klocki w zestaw perkusyjny. I smakuje. Pamiętacie jeszcze, że drewno ma też smak? 

Ząbkujące maluchy na pewno będą sprawdzać! Drewno ma właściwości antybakteryjne, więc idealnie nadaje się na zabawki dla niemowląt. Specjalnie dla nich Grimm`s tworzy gryzaki i grzechotki z drewna klonowego, ale wiele innych zabawek tej marki również bezpiecznie może trafić w niemowlęce dłonie. Ostrym krawędziom projektanci z Grimm`s mówią „nie”.

To zabawki, które towarzyszą dziecku przez lata wykorzystywane na coraz to nowe sposoby, dające pole do popisu dla nieskrępowanej wyobraźni. Układanki, zestawy konstrukcyjne, ludziki w kolorowych wdziankach, które świetnie nadają się do odgrywania scenek czy klasyk nad klasykami, czyli Grimm`sowa tęcza we wszystkich swoich odmianach – wspólnie znajdziecie dla tych zabawek miliony zastosowań. 

Marka Grimm`s powstała w 1978 roku w niemieckim mieście Hochdorf i do tej pory zabawki powstają niemal w całości właśnie tam. Jedynie na wstępnym etapie obróbki drewna producent korzysta z pomocy kilku zaprzyjaźnionych  europejskich firm. Marka wykorzystuje wyłącznie drewno pochodzące z lasów, w których prowadzi się zrównoważoną gospodarkę i sama szczyci się uznawanym przez największe organizacje ekologiczne certyfikatem FSC. Ich zabawki są chętnie wykorzystywane przez terapeutów pracujących z dziećmi ze specjalnymi potrzebami. Część powstaje przy udziale osób niepełnosprawnych. Absolutnie autorskie podejście do tematu, wielkie doświadczenie, konsekwencja, styl, wyobraźnia, dobre emocje.  

Wszystkie drewniane zabawki niemieckiej marki Grimm's oddają piękno tego szlachetnego materiału. Widoczne struktury słojów - unikatowe ślady czasu, plamki i znamiona, w dotyku - ciepło i delikatnie szorstką fakturę. Po prostu - „Made by Nature”.  Nie dziwi więc, że znakomite, ponadczasowe zabawki Grimm's budzą miłość dzieci i dorosłych na całym świecie. Takie zabawki zostają w Rodzinie. <3

Znaleziono produktów: 81

Znaleziono produktów: 81
do góry
Sklep internetowy Shoper Premium