TEL. 730 203 222 WSZYSTKIE PRODUKTY DOSTĘPNE OD RĘKI NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA

Skip Hopnowoczesne akcesoria dla rodziców nowej generacji prosto z Nowego Jorku! Must haves made better.

Marka absolutnie uzależniająca. Uważajcie na nią! Pod szyldem Skip Hop powstają rzeczy tak absolutnie piękne i urocze, że nie będziecie mogli się im oprzeć. Ale nie martwcie się – przydadzą wam się. Bo Skip Hop to nie tylko rzeczy piękne, ale też świetnie zaprojektowane i sprytnie odpowiadające na potrzeby współczesnego rodzica. A kto może wiedzieć więcej o dobrym guście i nowoczesnym stylu życia niż nowojorczycy?

Markę założyło w 2003 roku pewne nowojorskie małżeństwo. Cała historia zaczęła się od torby do wózka. Ellen i Michael Diamant byli wtedy świeżo upieczonymi rodzicami, którzy lubili miejskie życie i nie zamierzali z niego rezygnować. Ale jak tu przemierzać Nowy Jork z paskudną torbą do wózka? Ellen naszkicowała więc taką, która była super modna i super funkcjonalna. Tak powstał pierwszy produkt marki Skip Hop. Dziś to firma globalna, lifestyle'owa marka,która już nie tylko odpowiada na światowe trendy, ale sama je kształtuje. 

„Must-Haves Made Better” – to filozofia marki Skip Hop w pigułce. Znajdziecie u nich produkty dla dzieci i rodziców, bez których po prostu nie można się obejść, ale lepiej zaprojektowane, trwalsze, łatwiejsze w użytkowaniu, piękniejsze i  bardziej zabawne od innych. 

Skip Hop to mnóstwo świetnych pomysłów na każdą okazję. Takich jak wkładka kąpielowa Moby, dzięki której niemowlę można z łatwością wykąpać w umywalce. Albo przewijak z przyjmnej w dotyku pianki, który nie wymaga już żadnych pokrowców i z łatwością daje się zmyć pod prysznicem. A jeśli tak jak Ellen i Michael lubicie być w ruchu, to znajdziecie tu wiele idealnych dla siebie rzeczy – przenośny przewijak Pronto, który pomieści wszystko, co trzeba, szerokokątne lusterko do obserwacji dziecka z samochodzie, pojemnik na mokre chusteczki Swipes i całe mnóstwo sprytnych organizerów oraz zabawek do fotelików i wózków. W drogę!

Znaleziono produktów: 73

Znaleziono produktów: 73
do góry
Sklep internetowy Shoper Premium