21 pomysłów na prezent sprawdź

Kompletujesz wyprawkę? lista

15 pomysłów na prezent dla przedszkolaka

15 pomysłów na prezent dla przedszkolaka - Noski Noski

Poczuliśmy wiosnę!

Do naszego magazynu dojechało mnóstwo świetnych zabawek. Są one dostępne na miejscu, od ręki, z ekspresową wysyłką (rzeczy wyklikane do 12 AM wyruszą do Ciebie jeszcze tego samego dnia ) i zwrotem możliwym w ciągu 30 dni.

Króliki Jellycat wyglądają na nas z każdego zakamarka, a to znak, że jesteśmy w 100% gotowi do tego, by zaopatrzyć Was w wiosenne nowości i prezenty na święta i wszystkie sezonowe okazje. Mamy mnóstwo propozycji. Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, zapewne szukasz pomysłów, które stanowią:
  • idealny prezent dla trzylatka
  • idealny prezent dla czterolatka
  • idealny prezent dla pięciolatka
  • idealny prezent dla sześciolatka

Dzieci z tych grup wiekowych to zwykle przedszkolaki. Bystre, zainteresowane zabawami kreatywnymi, dla których rozwoju świetne są zabawki stymulujące umiejętności z zakresu małej motoryki i koordynacji ręka-oko. Stworzyliśmy listę 15 niesamowitych pomysłów na prezenty dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. To zabawki, jakich szukasz. Zabawne, wesołe, ale także zachęcające do nauki, kreatywności i rozwoju umiejętności. Wskakuj z nami w Noskowe nowości idealne na prezent dla każdego przedszkolaka! Zaczynamy od pogodnego dodatku: 

Prezent dla dziecka #1: Jellycat Amuseable Sun Bag

Nieodparty urok, styl i wdzięk. Nie wiemy, jak Wy, ale my od razu słyszymy w tle odpowiedni soundtrack (piosenka Gorillaz "Sunshine in a bag"! ). Torebka Jellycat Amuseable Sun Bag to prawdziwie rozkoszny, wiosenny, milutki dodatek do stylówki Twojego przedszkolaka. Zada szyku na każdym placu zabaw, a dodatków pomieści wszystkie najcenniejsze skarby Twojego dziecka. Gdziekolwiek się udacie, słońce będzie z Wami! Torebeczka wykonana z najbardziej miękkich materiałów, ma spore rozmiary i co ważne spełnia normy bezpieczeństwa EN71. 

Jellycat: torebka słońce Amuseable Sun Bag prezent dla sześciolatka

Prezent dla dziecka #2: TickiT podświetlany okrągły panel Round Light Panel

Panele świetlne to ekscytujące i wciągające doświadczenie. Potwierdzają to przedszkolaki, potwierdzają dorośli! Okrągły panel świetlny Tickit to nasze odkrycie 2022 roku, top zabawek sensorycznych z ostatnich miesięcy. Uważamy go za fantastyczne narzędzie do pracy naukowej i zabawy, które zachęca dzieciaki do samodzielnej, spokojnej eksploracji świata i badania przedmiotów. Stół stanowiący źródło światła pozwala obserwować kształty, kolory i wzory. Pobudza ciekawość i kreatywność.

B.Toys: mały interaktywny kulodrom Marble-Palooza

Prezent dla dziecka #3: B.Toys mały interaktywny kulodrom Marble-Palooza

Kulodromy od lat stanowią top rodzicielskich wyborów dotyczących poszukiwań prezentu dla przedszkolaka. Marble Palooza od B. Toys to wyjątkowo bogaty, kolorowy zestaw. Stabilny (a więc łatwy do zbudowania także dla młodszych przedszkolaków) i zachwycający rozwiązaniami (pętle, kołowrotki, lejki i inne).  Zabawa z kulodromem wymaga od dzieci kreatywności i główkowania podczas budowania różnych torów i ścieżek. Ta wciągająca zabawka pomaga rozwijać drobne umiejętności motoryczne, świadomość przestrzenną i umiejętność rozwiązywania problemów. To doskonałe ćwiczenie z zakresu kreatywnego i przyczynowo-skutkowego myślenia. 

B.Toys: mały interaktywny kulodrom Marble-Palooza

Prezent dla dziecka #4 Schylling: kolorowe piłki sensoryczne gniotki Gobs Of Globs Needoh

Prezentujemy Wam Kolorowe piłki sensoryczne, bo to ładny i bogaty zestaw, idealny na prezent dla dziecka, ale tak naprawdę z czystym sercem możemy polecić każdy produkt od Schylling. Znajdziecie tu zarówno coś idealnego jako drobny upominek, jak i większy, świąteczny prezent dla dziecka. Ta marka to mocny tegoroczny trend — zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Rodzice nieustannie piszą nam w opiniach i wiadomościach, że gdy ich dzieci idą spać, sami sięgają po Schyllingi. Z pewnością jest to hit ostatnich miesięcy. Sensoryczne gniotki umieszczamy w paczkach wyjątkowo często. Ta statystyka także wskazuje, że gniotki Schylling to naprawdę udany prezent dla dziecka! Mamy nadzieję, że nie będzie to przemijająca moda, bo zabawa produktami Schylling jest nie tylko wciągająca, ale i pożyteczna dla dzieci (i dorosłych!). Schylling Gobs of Globs Needoh stymulują zmysł dotyku, pomagają w regulowaniu emocji, skupieniu uwagi i koncentracji. Są idealne do zabawy sensorycznej i mogą pomóc w rozwoju drobnych umiejętności motorycznych oraz koordynacji ręka-oko.


Prezent dla dziecka #5 Lekkid klocki świecące w ciemnościach Magical Lights

Obok klasyków, których w naszym sklepie nie brakuje, znajdziecie też nowości i innowacyje. Do tej grupy produktów możemy z pewnością zaliczyć klocki Lekkid. Z dużym prawdopodobieństwem nie spotkaliście ich jeszcze na półkach u swoich znajomych, czy w przedszkolach. To prawdziwa świeżynka. Klocki Lekkid Magical Lights to genialna, poszerzająca horyzonyu zabawka konstrukcyjna, która świeci w ciemności, dodając dodatkowy element ekscytacji do zabawy. Praca z klockami Lekkid pobudza kreatywność, świadomość przestrzenną i szkoli drobne umiejętności motoryczne, które są dla przedszkolaków super ważne. 

Klocki Lekkid na prezent dla sześciolatka
Klocki Lekkid podczas zabawy w jasnym pomieszczeniu. 
Lekkid: klocki świecące w ciemnościach Magical Lights

Klocki Lekkid świecące w ciemności. 

Prezent dla dziecka #6 TickiT centrala telefoniczna Talking Tubes Telephone Exchange

"Halo centralo!", czyli dzieci budują własną sieć telefoniczną, odkrywając, jak podróżuje dźwięk. Talking Tubes Telephone Exchange to spektakularna zabawka składająca się z intuicyjnych i łatwych do połączenia elementów. Jest to także wielokrotnie nagradzany bestseller marki TickiT®! Dostępny jest w kilku wersjach, w tym prezentowanej tutaj mega rozbudowanej wersji, idealnej na prezent. Z tym zestawem można stworzyć system połączeń nawet dla ósemki dzieci.

Wykonane z wytrzymałego system komunikacyjny z rur, słuchawek i konektorów do tworzenia połączeń zapewni dzieciom mnóstwo niezapomnianych emocji i odkryć związanych z fizyką dźwięku. Mocna, pusta, elastyczna żółta tuba ze słuchawkami, które są podłączone do obu końców, pozwala dzieciom na przekazywanie sobie wiadomości na małą odległość, pomiędzy różnymi pokojami, na zewnątrz lub pomiędzy środowiskiem wewnętrznym i zewnętrznym. 

Ważne: zabawka sprawdzi się zarówno we wnętrzach, jak i w ogródku, czy na podwórku, czyniąc zabawy w terenie jeszcze bardziej ekscytującymi. 

Ten zestaw TickiT® rozwija umiejętności z zakresu konstruowania, ale też komunikacji. Będzie więc idealny dla dzieci, które lubią stymulację intelektu, ale jednocześnie potrzebują zachęty, by rozwijać relacje i emocje. 

TickiT: centrala telefoniczna Talking Tubes Telephone Exchange

Wielokrotnie nagradzany bestseller marki TickiT®

Prezent dla dziecka #7: Small Foot ratowniczy plecak lekarski Emergency Doctor's Backpack

Dobra zabawa ma nieograniczoną ilość scenariuszy. Odgrywanie roli lekarza, pielęgniarki czy ratownika jest z pewnością w top 5 ulubionych zabaw kreatywnych przedszkolaków. Dlatego w naszym zestawieniu znalazł się ten genialnie wyposażony plecak lekarski od Small Foot. Tak bogaty zestaw pozwala dzieciom zanurzyć się głęboko w wyimaginowany świat. Wszystkie zabawy kreatywne pomagają rozwijać empatię, umiejętności społeczne i komunikacyjne. Ten konkrenty zestaw pozwala także na oswojenie się ze wszelkimi sytuacjami okołomedycznymi, które mogą być dla dziecka trudne lub zaskakujące.

Small Foot: ratowniczy plecak lekarski Emergency Doctor's Backpack
Zestaw dla młodego ratownika medycznego Small Foot

Prezent dla dziecka #8: YellowWall Starter Set Projektor i 4 Multibajki

Projektor z bajkami to wspomnienie dzieciństwa wielu rodziców urodzonych w Polsce w latach siedemdziesiątych, osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Wielu z nas pamięta jak świetną zabawą były projekcje bajek czytanych ze ściany. To doświadczenie, którym chętnie podzielilibyśmy się ze swoimi dziećmi. Do niedawna było to niemożliwe lub conajmniej trudne. Wiązało się z odkurzenie i odrestaurowanie epokowych rzutników oraz poszukiwaniem bajek na strychach i targach staroci. Potrzebę powrotu to magii projektorów podchwyciła  marka YellowWall. Ich Starter Set Projektor i 4 Multibajki to świetny sposób, by pokazać dzieciom nowe (a jednocześnie stare) spojrzenie na bajki z projektora. Innowacyjny zestaw YellowWall ożywia opowiadanie historii za pomocą obrazów oraz opowieści, które mogą być czytane przez rodzica lub emitowane za pośrednictwem urządzenia . Zabawka rozwija wyobraźnę, wspiera komprenecje językowe, umiejętności słuchania i pomysłowej zabawy.

YellowWall: projektor z Multibajkami
Projektor Yellowwall 

Prezent dla dziecka #9 Lilliputiens: drewniany domek z figurkami Szkoła

Uroczy, drewniany zestaw Lilliputiens będzie idealnym prezentem dla przedszkolaków, w których domach liczy się ekologia i estetyka wykonanaia zabawek. Są takie domy, w których dzieci prowadzi się np. metodą Montessori lub poprzez wychowanie estetyczne - to rodziny, które z chęcią przyjmą prezent w postaci drewnianego domku z firgurkami.

Lilliputiens: drewniany domek z figurkami Szkoła jest idealny do kreatywnego odgrywania ról. Dzieci mogą tworzyć nieskończoną ilość scenariuszy, dzięki figurkom i akcesoriom, szkoląc jednocześnie umiejętności społeczne i opowiadanie historii.

Lilliputiens: drewniany domek z figurkami Szkoła

Lilliputiens: drewniany domek z figurkami Szkoła

Prezent dla dziecka #10: Tender Leaf Toys drewniana tablica manipulacyjna Stacja Kosmiczna

Ta interaktywna tablica o tematyce stacji kosmicznej marki Tender Leaf Toys została zaprojektowana, aby rozwijać umiejętności motoryczne i koordynację ręka-oko. Posiada różne elementy, takie jak zatrzaski, koła zębate i przełączniki, które zapewniają dzieciom zaangażowanie i rozrywkę.

Tender Leaf Toys: drewniana tablica manipulacyjna Stacja Kosmiczna

Tablica manipulacyjna Tender Leaf Toys

Prezent dla dziecka #11: Tender Leaf Toys: drewniana lodówka z kostkarką do lodu

Realistyczne zabawki drewniane i duże formaty to coś, co dzieci lubią najbardziej. Dlatego prawdziwym efektem WOW jest dla nich drewniana lodówka od Tender Leaf Toys. To superbohater w zabawach w naśladowanie, wokół którego z łatwością zawiązaują się fabuły kuchenne, zakupowe, restauracyjne i wiele wiele więcej. Kreatywne zabawki, takie jak drewniana lodówka, mogą pomóc rozwinąć dziecku wyobraźnię i umiejętności społeczne. Możecie je także wykorzystać do omawiania i utrwalania coodzienej rodzinnej rutyny np. wspólnego gotowania. 

Tender Leaf Toys: drewniana lodówka z kostkarką do lodu

Prezent dla dziecka #12: Plan Toys straż pożarna Fire Station

Ta drewniana remiza wyprodukowana została z drewna kauczukowego pozyskiwanego w Tajlandii, z odnawialnych źródeł. Pomalowano ją bezpiecznymi, nietoksycznymi farbami, które są bezpieczne dla dziecięcej skóry i układu pokarmowego. Strażacka od PlanToys jest także pięknie zaprojektowana, zachęca do pomysłowej zabawy i opowiadania historii. 

Plan Toys: straż pożarna Fire Station

Idealny prezent dla małych miłośników straży pożarnej.

Prezent dla dziecka #13 Melissa and Doug: przenośna stajnia dla koni Show-Horse Stable

Drewniany zestaw: stajnia dla koni wraz ze zwierzakami od Melissa & Doug jest idealny dla młodych koniarzy, weterynarzy, wrażliwców. Zestaw zawiera osiem koni, stajnię i akcesoria. Pielęgnacja zainteresowań dziecka pozwala na harmonijny rozwój emocjoalny. Zapewnia dziecku super fan, zajmuje na długi czas, a rodzicowi czas na wypicie mitycznej "ciepłej kawy".

Melissa and Doug: przenośna stajnia dla koni Show-Horse Stable

Prezent dla dziecka #14 Zestaw Stanley Jr. Mini budka dla ptaków

Ten zestaw do budowania domków dla ptaków od Stanley Jr. jest idealny dla małych budowniczych, którzy lubią zajęcia praktyczne. Wspiera kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów, i poczucie spełnienia, gdy budka dla ptaków zostanie ukończona. Dodatkowo, jest to świetna okazja do nawiązania więzi między rodzicami a dziećmi podczas procesu budowy.

Zestaw Stanley Jr. Mini budka dla ptaków

Prezent dla dziecka #15 Waffle Marioinex

Nie polecamy Wam konkretnego zestawu, a całą serię Marioinex, w której znajdziecie klocki w kształcie gofrów, które można łączyć na wiele sposobów, tworząc wyjątkowe konstrukcje. Waffle mają różne rozmiary, które dedykowane są dla różnych grup wiekowych. Zabawka zachęca do kreatywności, świadomości przestrzennej i drobnych umiejętności motorycznych, dzięki czemu jest to doskonały prezent dla młodych budowniczych i budowniczek.

Marioinex: klocki Mini Waffle Rolnik Zestaw Mały

Waffle Marioinex

15 pomysłów na prezent dla przedszkola

Oto lista 15 fantastycznych pomysłów na prezenty od Noski Noski. Każdy z zaprezentowanych produktów zaspokoi potrzeby przedszkolaków w wieku od 3 do 6 lat, oferując im zabawę, naukę, kreatywność i rozwój umiejętności. Pamiętajcie, że zapisując się do naszego newslettera możecie liczyć na jeszcze więcej cennych wskazówek dotyczących prezentów dla dzieci. Na dzień dobry dostanieć także 5% zniżki na pierwsze zakupy. Będziemy odzywać się z sezonowymi nowościami i promocjami.

Tymczasem żegnamy się z Wami serdecznym noskowym pozdrowieniem i życzeniami ekscytujących zakupów.

Zostaw komentarz

Uwaga: komentarze muszą zostać zatwierdzone przed publikacją.