Klasyczne i śliczne! Duńskie smoczki BIBS - Noski Noski

Klasyczne i śliczne! Duńskie smoczki BIBS

Czytanie Klasyczne i śliczne! Duńskie smoczki BIBS Kolejny Pomysły na zabawy z dziećmi, czyli jak nie zwariować w podróży?

BIBS to smoczek w kształcie wisienki z tradycyjną okrągłą tarczą, który od niemal 50 lat pociesza duńskie niemowlęta.

Moc dobrego designu i wyjątkowa siła natury

Za sprawą swojego pięknego, klasycznego designu, kolorystyki, od której wprost kręci się w głowie, ale przede wszystkim świetnych właściwości - smoczki BIBS pokochały maluchy i mamy z całego świata. Końcówka smoczka formą przypomina kształt brodawki i jest zrobiona z naturalnego kauczuku, zatem w dotyku i kształtem przypomina pierś mamy. Końcówka jest miękka, elastyczna i została opracowana, by wspierać odruch ssania maleństwa w możliwie najbardziej naturalny sposób. Kauczuk jest pozyskiwany z drzewa Hevea, w zależności od okresu pozyskiwania mleczka produkt finalny może różnić się kolorem i przeźroczystością. Jak każda naturalna rzecz, końcówki smoczków mogą nieznacznie różnić się od siebie. W produkcji smoczków BIBS nie stosuje się stabilizatorów chemicznych, aby otrzymać powtarzalnie identyczny produkt - właśnie dlatego w każdej serii nie ma dwóch identycznych smoczków.

Pracujące smoczki

Końcówka smoczka pracuje podczas ssania, ponieważ wnętrze smoczka jest wypełnione powietrzem, co umożliwia uzyskanie fizycznych właściwości dynamicznych. Smoczek w buzi malucha pompuje się podczas ssania, rozciągając się do kształtu kuli. Dlatego po dłuższym użytkowaniu końcówki smoczków powiększają się. Producent zaleca wymianę smoczka po 30 dniach użytkowania lub jeśli zajdzie potrzeba - częściej. Aby maluszek był zadowolony można także używać naprzemiennie dwóch smoczków o tym samym rozmiarze, aby odciążyć pracę naturalnego kauczuku. Żywotność smoczka jest trudna do oszacowania, składają się na nią takie zmienne, jak czas zbioru mleczka z drzewa Hevea czy siła ssania maluszka, dlatego przyjęto okres miesiąca jako optymalny i bezpieczny czas na wymianę smoczka na nowy. 

W kształcie wisienki

Naturalne i dynamiczne właściwości smoczków BIBS sprawiają, że niemowlęta je po prostu uwielbiają. Jednocześnie są przyjazne dla zdrowia i pomagają maluchowi w naturalnym rozwoju. Okrągły kształt końcówki do ssania jest najbardziej naturalny dla niemowląt, łagodzi i wspiera prawidłowy odruch ssania. Dzięki zaworkowi powietrznemu dziecku łatwo jest uformować końcówkę w buzi, co pozwala na naturalny rozwój podniebienia, łuków zębowych, zębów i dziąseł. Końcówka wykonana w 100% z naturalnej gumy hevea jest wyjątkowo elastyczna i miękka oraz odporna na pękanie i odpryski. Tarcza i uchwyt smoczka zostały wykonane z nietoksycznego polipropylenu (PP). Okrągła, lekka tarcza z otworkami zakrzywia się od twarzy, co zapewnia dobrą wentylację i nie powoduje podrażnień. 

Kolorowy zawrót głowy!

Elegancki, stylowy, ponadczasowy. Wygląd smoczków BIBS wygrywa na każdej linii. Niewiarygodnie bogata paleta kolorów pozwala miksować, bawić się i dopasować smoczek do każdej stylizacji. Nic dziwnego, że zaprojektowane i wyprodukowane w Danii smoczki zachwycają i zdobywają serca dzidziusiów i mam na całym świecie. W poszukiwaniu smoczków wskakuj tutaj -> praktyczne akcesoria 

Zostaw komentarz

Wszystkie komentarze są moderowane przed opublikowaniem.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.