Tu znajdziesz

Zabawki, które dzieci pokochają!

Zabawki do żłobka, przedszkola i szkoły to nasza pasja i specjalność nie od dziś. 

Znajdziesz u nas trwałe i przyjazne środowisku dodatki do wnętrz dla dzieci, pomoce edukacyjne oraz gry i przybory zabaw, które wspomagają wszechstronny rozwój dziecka. Pomożemy Ci urządzić wspaniały i rozwojowy kącik zabaw albo salę przedszkolną. Wszystko zamówisz w łatwy i przejrzysty sposób na naszej intuicyjnej stronie internetowej. Wszystkie widoczne na stronie artykuły są dostępne od ręki. 

Wyposażenie przedszkoli i zabawki

Nie wiesz, które zabawki edukacyjne do przedszkola będą najlepsze, najtrwalsze i najbezpieczniejsze, to zdaj się na nas – podpowiemy na podstawie wieloletniego doświadczenia. Zaproponujemy indywidualnie skrojoną ofertę, zabawki i krzesełka, które zaangażują dzieci w dobrą zabawę, zapewnią optymalny rozwój i nie zniszczą się szybko. Pomożemy dobrać wyposażenie przedszkola lub sali zabaw tak, żeby zachwycała dzieci i dorosłych. Higieniczne i łatwe do utrzymania w czystości zabawki i klocki do przedszkoli to coś czym zajmujemy się od lat. 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W NOSKI NOSKI ZABAWKI DO PRZEDSZKOLI?

WYJĄTKOWO ŁATWE ZAKUPY

Nasza strona internetowa jest wyjątkowo łatwa w obsłudze, intuicyjna z bardzo dobrą wyszukiwarką. Szukasz tego, czego chcesz, sortujesz po wieku, typie zabawki do przedszkola czy żłobka, okazji, przeznaczenia czy typie wykonania. Wszystko, co jest widoczne jest dostępne od ręki, możemy również zamówić coś specjalnie dla Ciebie. Nie musisz wypełniać żadnych formularzy, kupujesz wygodnie przez naszą stronę. Klik, klik. klik i zamówione :)

EKSPRESOWA DOSTAWA 

Dostarczamy towar ekspresowo, najczęściej już na drugi dzień od zakupu. Nasze dostawy są wygodne i solidne. Oferujemy kilka różnych form dostawy, więc może wybrać tę, która Ci najbardziej odpowiada.

TRWAŁOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Wyposażenie i akcesoria dostępne w sklepie Noski Noski są sprawdzone, bezpieczne, trwałe, estetyczne i edukacyjne.

Wszystko, co oferujemy spełnia wszystkie polskie i unijne normy bezpieczeństwa. 

Wszystkie produkty w naszej ofercie są atestowane, tj. sprzedajemy zabawki atestowane oraz certyfikowane, bo bezpieczeństwo dzieci jest dla nas priorytetem. Nasze produkty łączą nowoczesny design i współczesną formę z wysoką jakością.

Wiele z naszych rozwojowych zabawek, np. marki B.Toys spełnia również amerykańskie bądź kanadyjskie normy. Doskonale wiemy, że zabawki do przedszkola z atestem to wymóg i chętnie go spełniamy, bo bezpieczeństwo dzieci to dla nas kluczowa sprawa. Sami również często testujemy nasze zabawki, a nasze własne dzieci też są dla nas ważnymi obserwatorami i pomagają nam weryfikować jakość zabawek i akcesoriów dla maluchów i dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Czujnie obserwujemy też nasze dzieci, weryfikując które zabawki są naprawdę najlepsze dla dzieci i dorosłych.

Współpracujemy również z organami państwowymi, np. z Sanepidem i Inspekcją Handlową, która kontroluje nasze zabawki i poddaje je dodatkowym wymagającym testom wytrzymałościowym i na bezpieczeństwo. 

Zaopatrują się u nas również poradnie i gabinety terapeutyczne, które już od dawna doceniają nasze higieniczne i bezpieczne zabawki. Wiele z gier i przyborów można wykorzystać w ćwiczeniach logopedycznych i zabawach terapeutycznych.

ROZWOJOWA ZABAWA

Zabawki, które Ci oferujemy w naszym sklepie zapewniają dobrą i edukacyjną zabawę w wielu domach, przedszkolach i gabinetach logopedów i terapeutów. Stale pracujemy nad rozszerzeniem naszej oferty dla przedszkoli, ponieważ zależy nam na tym, aby jak najwięcej dzieci mogło się cieszyć najlepszymi zabawkami. Akcesoria do przedszkoli, sal zabaw, klubów malucha i żłobków. Nasze drewniane zabawki, układanki, karty do gry oraz realistyczne lalki Miniland świetnie służą również w gabinetach logopedów i kącikach w poczekalniach u lekarzy czy innych specjalistów. Powiedz nam o swoich potrzebach, a my dopasujemy coś w raz dla Ciebie.

OFERTA PRZEDSZKOLE

Jeśli szukasz oferty specjalnie skrojonej pod Ciebie i Twoje potrzeby, odezwij się do nas. Przygotujemy ofertę idealnie skrojoną do Twoich oczekiwań, niezależnie od tego, czy potrzebujesz umeblować i zaopatrzyć w zabawki punkt przedszkolny, zespół wychowania przedszkolnegom, czy poczekalni, gabinetów lekarskich, gabinetów terapetycznych, kącików dla dzieci w restauracjach czy bawialniach dla dzieci. Możliwości i pomysłów są tysiące. Zrobimy to chętnie i zaproponujemy zabawki drewniane oraz trwałe ponadczasowe zabawki z tworzywa prosto od serca!

ZABAWKI PRZEDSZKOLE

Mamy w naszej ofercie zabawki dla dzieci do przedszkola, klocki do przedszkoli w tym drewniane klocki do przedszkoli np. polskiej firmy Bajo albo rodzinnej niemieckiej firmy Grimm’s. Asortyment obejmuje drewniane układanki i mandale, nakładanki, przewlekanki i inne zabawki w duchu pedagogiki Montessori. 

MEBELKI PRZEDSZKOLE

Posiadamy w ofercie przyjazne dzieciom, radosne drewniane mebelki wykonane z wysokiej jakości drewna kauczukowego. Krzesełka, biurka i szafki oraz kuferki na zabawki angielskiej marki Tender Leaf Toys mają innowacyjny wygląd i design, funkcjonalne formy oraz poszanowanie natury zapisane w DNA swojej firmy. 

Wyposażenie do sali zabaw to również zadanie, którego bardzo chętnie się podejmujemy. Oprócz tego polecamy całą masę funkcjonalnych i stylowych koszy, skrzyń i skrzynek do przechowywania zabawek oraz przyborów wczesnoszkolnych i przedszkolnych. Kolorowe i estetyczne skrzynki Liewood wykonane w ponad 60% z materiału z recyklingu można dobrać rozmiarami i barwami do wystroju kącika dla dzieci, bawialni czy salki przedszkolnej. 

Jeśli chcesz w przytulny, bezpieczny sposób urządzić gabinet lekarski, gabinet terapeutyczny czy kącik logopedyczny, również służymy pomocą i pięknym wyposażeniem z certyfikowanego drewna i tworzywa z recyklingu. Polecamy miękkie naturalne bawełniane dywany dla dzieci, pojemniki na przybory oraz drewniane półeczki i wiele innych.

ZABAWKI OGRODOWE DO PRZEDSZKOLI

Dobrze wiemy, że przyprzedszkolny ogródek to szalenie ważna sprawa dla rozwoju dzieciaków. Mamy wiaderka, łopatki, formy i foremki do piasku oraz inne zabawki do zabawy na świeżym powietrzu. Uważamy, że dzieci muszą się bawić w naturze i terenie, więc promujemy szeroką ofertę całorocznych kombinezonów dla maluchów, starszaków, kaloszków i parasolek. Mamy również w ofercie szeroką gamę zabawek do piasku i wody, czyli wiaderek, foremek, łopatek do piaskownic. Polecamy też zabawki do zabaw ruchowych na trawie i na dworze oraz akcesoria do spacerów przyrodniczych i odkrywania przyrody na boisku szkolnym czy w ogródku przedszkolnym. Dodatkowo mamy w ofercie narzędzia ogrodnicze dla dzieci zarówno do zabawy w ogród jak i prawdziwej nauki upraw i podlewania roślinek. Przybory i narzędzia idealne dla dzikich dzieci, całorocznych leśnych przedszkoli czy przedszkoli, które dbają o edukację przyrodniczą dzieci. 

Mamy również szeroką paletę zabawek ruchowych do gier i zabaw na świeżym powietrzu.

ZABAWKI WCZESNOROZWOJOWE DO ŻŁOBKÓW

Oferujemy bardzo szeroki wybór zabawek wczesnorozwojowych, które wspierają prawidłowy rozwój maluszków i umilają im pobyt w żłobku. Zabawki sensoryczne dla żłobków to duży segment naszego asortymentu.

Polecamy takie kategorie w naszym sklepie jak zabawki sensoryczne, zabawki motoryczne, maty aktywnościowe, kostki edukacyjne oraz siedziska pomogą stworzyć przytulne miejsca do spokojnej zabawy albo dzikich harców. 

SALA ZABAW WYPOSAŻENIE

Dobierzemy meble, zabawki, obiekty sensoryczne i przybory zgodnie z Twoim pomysłem na salę zabaw. A jeśli jeszcze się wahasz, jaką temat przewodni nadać Twojej bawialni, chętnie przyjdziemy z pomocą i zainspirujemy. Niezależnie od tego, czy chcesz urządzić malutkie pomieszczenie, czy potrzebne ci całe wyposażenie sali zabaw dla dzieci.

OBIEKTY SENSORYCZNE i ZABAWKI DO BAWIALNI, WYCISZENIE DO ŻŁOBKÓW

Dostarczamy szeroką gamę obiektów terapeutycznych i sensorycznych do żłobków i przedszkoli. Współpracujemy z polską innowacyjną marką Intibag, której produkty sprawdzą się również jako motoryczne zabawki do sali zabaw. Innowacyjne przedmioty, które mogą służyć za meble – poduchy, pufy i hamaki oraz worki sensoryczne sprawdzają się zarówno w terapii integracji sensorycznej, jak i do tworzenia interaktywnego toru przeszkód do zabaw ruchowych. Kształcą również umiejętności motoryczne zdrowych dzieci. 

Miękkie przedmioty z naturalnym wypełnieniem z łuski gryki wyciszają kąciki zabaw i bawialnie, ponieważ pochłaniają dźwięki. Z tego powodu mogą być też dobrym dodatkiem do bibliotecznej czytelni. Jednocześnie są świetnie do trenowaniu czucia głębokiego, więc sprawdzą się w placówkach dla dzieci z wyzwaniami edukacyjnymi oraz w przedszkolach, które chcą mieć niekonwencjonalne i atrakcyjne wyposażenie dla dzieci.

Skoro poduchy i wory wytłumią hałas, to będą genialnymi przyborami do ćwiczeń fizycznych w salach sensorycznych. Łatwo je przeniesiesz, schowasz i ukryjesz w kantorki, jeśli akurat potrzebujesz przestrzeni na bal albo urodzinki. Obiekty sensoryczne są łatwe do utrzymania w czystości  – wystarczy je przetrzeć wilgotną szmatką albo wytrzepać i wywietrzyć. Dodatkowo ich miękkie obłe kształty pozwalają na bezpieczną zabawę ruchową, bieganie i skakanie bez obaw o urazy. 

Jeśli chcesz wspomóc wyciszenie maluchów, polecamy hamak sensoryczny Swinging Bag, w którym można pracować indywidualnie z dzieckiem, któremu trudno się skupić. Sprawdzi się też w pokoju z książkami w bibliotece, bawialni albo w klubie dla dzieci, jeśli chcesz zaaranżować przytulny kącik do czytania albo zabawy. Polecamy nasze produkty również do bibliotek, które urządzają przyjazne nowoczesne czytelnie w skandynawskim stylu i kąciki dla młodych i starszych czytelników. Wielkie poduchy i miękki dywany spodobają się również nastolatkom, które chcą się pogrążyć w lekturze. Mogą również posłużyć jako wyposażenie świetlicy szkolnej lub wiejskiej czy internatu.

KSIĄŻKI DLA DZIECI

Zaopatrujemy również klientów w nalepsze publikacje książkowe w Polsce. Wśród książek dla dzieci, które dobieramy do naszej są oferty są tylko sprawdzone i najlepsze. Żłobkom polecamy książeczki aktywnościowe i nadmuchiwane książeczki oraz współczesne kartonówki. Klasyka aktualnej polskiej literatury dla małych czytelników, jak „Pucio” Naszej Księgarni i „Jano i Wito” wydawnictwa Mamania oraz wiele innych. 

Starszym dzieciom polecamy zarówno klasyków słowa, jak Tuwim czy Tove Jansson, jak i dzieła naszych wybitnych polskich ilustratorów jak Mizielińscy, Emilia Dziubak czy Andrzej i Ewa Pawlakowie. Proponujemy najlepsze wydawnictwa książkowe na rynku. 

Mamy też sporo książek kartonowych, które świetnie spełnią swoją rolę w żłobkach oddziałach maluchów, czy w kąciku zabaw w restauracji. Sporą część naszego działu księgarnianego tworzą również książki aktywnościowe, książki ćwiczące spostrzegawczość, czyli tzw. książki obserwacyjne, zeszyty do ćwiczeń kreatywnych i pop-up booki.

OFERTA DLA PRZEDSZKOLI LEŚNYCH, WALDORFSKICH, MONTESSORI I PUBLICZNYCH

Pomożemy dobrać ofertę wyposażenia, zabawek i dodatków do każdego typu przedszkola.

Niezależnie od tego, czy Twoje przedszkole czy podstawówka jest placówką publiczną, czy specjalizuje się w pedagogice steinerowskiej lub jest wyspecjalizowane na przyjmowanie dzieci ze specjalnymi wyzwaniami rozwojowymi. Mamy długie i bogate doświadczenie współpracy z takimi placówkami i chętnie dopasujemy ofertę i pomożemy dobrać produkty zgodnie z Waszą filozofią. 

Przedszkola montessoriańskie na pewno chętnie sięgną po nasze drewniane naturalne zabawki i mebelki. Drewniane układanki niemieckiej firmy Grimm’s oraz polskiej rodzinnej firmy Bajo pasują idealnie do edukacji według zasad Marii Montessori. Oczywiście, nasza oferta jest szeroka i skroimy propozycję idealnie do Twoich i Waszych potrzeb. 

Zarówno przedszkolom publicznym jak i niepublicznym oraz przede wszystkim salom zabaw polecamy wszechstronne zabawki motoryczne jak Moluk: zabawka progresywna Bilibo. Bilibo jest w różnych kolorach i rozmiarach i tylko od inwencji dzieci zależy, ile znajdzie zastosowań tej zabawki. 

Żadna szanująca się bawialnia czy przedszkole z pewnością nie oprą się też naszym propozycjom urządzenia kącika kuchennego z kuchnią, garnuszkami, drewnianymi ekspresami do kawy, ciasteczkami, a nawet serwisami z drewnianymi talerzykami i warzywami oraz owocami. Solidne naturalne i szlachetne materiały dbają o rozwój sensoryczny i edukację przyrodniczą podopiecznych. 

Przedszkole i żłobek leśny mogą skorzystać z naszych propozycji do zabaw w terenie oraz przyborów do szukania oznak pór roku, obserwacji pogody, jak np. stacja pogodowa Tender Leaf Toys oraz Walizeczka odkrywcy. Do wyboru są tysiące produktów, zabawek edukacyjnych i rozwojowych.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Noski Noski to firma, która z powodzeniem działa na polskim rynku zabawek rozwojowych i kreatywnych od ponad sześciu lat. Przez ten czas zdobywaliśmy doświadczenie i jeszcze większe rozeznanie w zakresie wspierania rozwoju dzieci poprzez zabawę. Stale doskonalimy naszą ofertę wyposażania przedszkoli w zabawki i zdobywamy nowe produkty, które pomogą w wyposażeniu kącików zabaw, dostarczaniu zabawej gabinetom terapeutycznymwyposażaniu żłobków, które stale rozwijamy w naszej pracy. W naszej ofercie przedstawiamy Państwu między innymi różnego rodzaju zabawki do przedszkola z atestem, zabawki wczesnorozwojowe do żłobków, obiekty sensoroczne wykorzystywane w terapii integracji sensorycznej zabawki edukacyjne. Jeżeli szukają Państwo firmy, która profesjonalnie doradzi, wyposaży i pomoże zaaranżować kącik zabaw dla dziecisalę dla przedszkolaków lub dzieci w wieku wczesnoszkolnym, serdecznie zapraszamy do współpracy.