Jakie akcesoria dla niemowląt przydadzą się najbardziej? - Noski Noski

Jakie akcesoria dla niemowląt przydadzą się najbardziej?

dJeśli ty albo ktoś w twoim otoczeniu właśnie spodziewa się dziecka, szukasz pewnie informacji na temat niezbędnych przedmiotów. Łatwo stracić głowę przy kompletowaniu wyprawki dla noworodka. Pomożemy ci odnaleźć się w gąszczu informacji i pokazujemy najlepsze akcesoria dla małego dziecka.

Najważniejsze przybory dla noworodka to te, które są potrzebne od razu do spania, utrzymywania higieny i ciepła. Do takich akcesoriów należą kocyki, pieluszki i otulacze. Dobre bawełniane pieluszki to absolutny must-have każdego niemowlaka, bo spełnią się w każdej z tych ról. To wielofunkcyjni sprzymierzeńcy opiekunów dzidziusia. To samo dotyczy maty do przewijania, wózka, chusty lub nosidełka i łóżeczka dla noworodka.

Wanienka lub wiaderko do kąpieli to kolejna niezbędna część wyposażenia łazienki rodziców młodych stażem. W zależności od preferencji i możliwości lokalowych, wybierz małe wiaderko kąpielowe, np. Fabuluos (które ostatnio jest coraz modniejsze) albo specjalną wkładkę do wanienki i wanienkę.

Do dużej wanny przyda się klęcznik i miękkie oparcie na brzeg dla osoby kąpiącej. Jeśli musisz oszczędnie gospodarować miejscem, zwróć uwagę na takie produkty jak OXO: wanienka składana Splash & Store albo Skip Hop: składana wanienka Moby Recline & Rinse Bather, którą możesz powiesić na ścianie. Możesz się też zaopatrzyć w specjalny stojak.

Spokojnie za to obejdziesz się bez przewijaka, ale koniecznie spraw sobie matę do przewijania niemowlaka. Dobrze mieć jedną do zmiany pieluszki w domu i jedną podróżną, którą łatwo zamienisz w torebkę albo zwiniesz w rulon. 

Podajemy krótką listę, które akcesoria dla niemowląt są najbardziej przydatne :

Wszystkie niezbędne dodatki dla niemowląt i noworodków znajdziesz w dziale Wyprawka dla noworodkaAkcesoria dla niemowląt  lub Pielęgnacja niemowlęcia.

Przeczytaj też nasze teksty Przemyślana wyprawka dla minimalistów - co jest najbardziej potrzebne noworodkowi? oraz Jak skompletować wyprawkę dla noworodka.

Zostaw komentarz

Wszystkie komentarze są moderowane przed opublikowaniem.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.